XRCM3225J820K-A150
Артикул:
XRCM3225J820K-A150
Производитель:
XR
2405
11.01р.
Current Rating
150mA
DC Resistance(DCR)
1.5Ω
Помощь в выборе
Current Rating
150mA
DC Resistance(DCR)
1.5Ω
Frequency - Self Resonant
5MHz
HTS_US
Inductance
82uH
Minimum
5
Multiple
5
Package
Q @ Frequency
35
Tolerance
±10%