XRCM3216VR82K-A150
Артикул:
XRCM3216VR82K-A150
Производитель:
XR
1780
2.26р.
Current Rating
150mA
DC Resistance(DCR)
600mΩ
Помощь в выборе
Current Rating
150mA
DC Resistance(DCR)
600mΩ
Frequency - Self Resonant
100MHz
HTS_US
Inductance
820nH
Minimum
20
Multiple
20
Package
1206
Q @ Frequency
30
Tolerance
±10%