XRCM3216VR10K-A250
Артикул:
XRCM3216VR10K-A250
Производитель:
XR
3000
1.94р.
Current Rating
250mA
DC Resistance(DCR)
250mΩ
Помощь в выборе
Current Rating
250mA
DC Resistance(DCR)
250mΩ
Frequency - Self Resonant
235MHz
HTS_US
Inductance
100nH
Minimum
50
Multiple
50
Package
1206
Q @ Frequency
25
Tolerance
±10%