XRCM3216V82NK-A300
Артикул:
XRCM3216V82NK-A300
Производитель:
XR
3720
2.23р.
Current Rating
300mA
DC Resistance(DCR)
250mΩ
Помощь в выборе
Current Rating
300mA
DC Resistance(DCR)
250mΩ
Frequency - Self Resonant
280MHz
HTS_US
Inductance
82nH
Minimum
20
Multiple
20
Package
1206
Q @ Frequency
30
Tolerance
±10%