XRCM3216U1R2K-A100
Артикул:
XRCM3216U1R2K-A100
Производитель:
XR
2960
2.40р.
Current Rating
100mA
DC Resistance(DCR)
400mΩ
Помощь в выборе
Current Rating
100mA
DC Resistance(DCR)
400mΩ
Frequency - Self Resonant
65MHz
HTS_US
Inductance
1.2uH
Minimum
20
Multiple
20
Package
1206
Q @ Frequency
35
Tolerance
±10%