XRCM2012J150K-A005
Артикул:
XRCM2012J150K-A005
Производитель:
XR
2620
2.04р.
Current Rating
5mA
DC Resistance(DCR)
1.15Ω
Помощь в выборе
Current Rating
5mA
DC Resistance(DCR)
1.15Ω
Frequency - Self Resonant
19MHz
HTS_US
Inductance
15uH
Minimum
20
Multiple
20
Package
0805
Q @ Frequency
25
Tolerance
±10%