XRCM1608VR47K-A050
Артикул:
XRCM1608VR47K-A050
Производитель:
XR
4300
1.36р.
Current Rating
50mA
DC Resistance(DCR)
700mΩ
Помощь в выборе
Current Rating
50mA
DC Resistance(DCR)
700mΩ
Frequency - Self Resonant
105MHz
HTS_US
Inductance
470nH
Minimum
50
Multiple
50
Package
0603
Q @ Frequency
20
Tolerance
±10%