ACT3225L-510-2P-TF
Артикул:
ACT3225L-510-2P-TF
Производитель:
MetalLions
935
25.60р.
Current Rating
200mA
DC Resistance(DCR)
700mΩ
Помощь в выборе
Current Rating
200mA
DC Resistance(DCR)
700mΩ
HTS_CN
Impedance @ Frequency
2.6kΩ@10MHz
Inductance @ Frequency
51uH@100kHz
Insulation Resistance(IR)
10MΩ
Minimum
5
Multiple
5
Number of Lines
2
Operating temperature
-40℃~+125℃
Package
SMD-4P,3.3x2.5mm
Voltage Rating
80V