ACM4532-2P-142TF
Артикул:
ACM4532-2P-142TF
Производитель:
MetalLions
1175
20.11р.
Current Rating
700mA
DC Resistance(DCR)
200mΩ
Помощь в выборе
Current Rating
700mA
DC Resistance(DCR)
200mΩ
HTS_CN
Impedance @ Frequency
1.4kΩ@100MHz
Insulation Resistance(IR)
10MΩ
Minimum
5
Multiple
5
Number of Lines
2
Operating temperature
-40℃~+125℃
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Sales Unit
Piece
Standard Packaging
500
Voltage Rating
50V
Voltage Withstand
125V