XRCM1608V47NK-A050
Артикул:
XRCM1608V47NK-A050
Производитель:
XR
2450
0.86р.
Current Rating
50mA
DC Resistance(DCR)
200mΩ
Помощь в выборе
Current Rating
50mA
DC Resistance(DCR)
200mΩ
Frequency - Self Resonant
260MHz
HTS_US
Inductance
47nH
Minimum
50
Multiple
50
Package
0603
Q @ Frequency
15
Tolerance
±10%