XRCM1608VR18K-A050
Артикул:
XRCM1608VR18K-A050
Производитель:
XR
2200
0.78р.
Current Rating
50mA
DC Resistance(DCR)
300mΩ
Помощь в выборе
Current Rating
50mA
DC Resistance(DCR)
300mΩ
Frequency - Self Resonant
165MHz
HTS_US
Inductance
180nH
Minimum
100
Multiple
100
Package
0603
Q @ Frequency
20
Tolerance
±10%