XRCM2012X5R6K-A015
Артикул:
XRCM2012X5R6K-A015
Производитель:
XR
2750
1.12р.
Current Rating
15mA
Current Rating
15mA
DC Resistance(DCR)
Frequency - Self Resonant
32MHz
HTS_US
Inductance
5.6uH
Minimum
50
Multiple
50
Q @ Frequency
30
Tolerance
±10%