XRCM3216V56NK-A300
Артикул:
XRCM3216V56NK-A300
Производитель:
XR
3800
2.25р.
Current Rating
300mA
DC Resistance(DCR)
200mΩ
Помощь в выборе
Current Rating
300mA
DC Resistance(DCR)
200mΩ
Frequency - Self Resonant
320MHz
HTS_US
Inductance
56nH
Minimum
20
Multiple
20
Package
1206
Q @ Frequency
30
Tolerance
±10%