XRCM3216U3R9K-A050
Артикул:
XRCM3216U3R9K-A050
Производитель:
XR
3680
2.23р.
Current Rating
50mA
DC Resistance(DCR)
600mΩ
Помощь в выборе
Current Rating
50mA
DC Resistance(DCR)
600mΩ
Frequency - Self Resonant
38MHz
HTS_US
Inductance
3.9uH
Minimum
20
Multiple
20
Package
1206
Q @ Frequency
35
Tolerance
±10%