XRCM3216VR22K-A250
Артикул:
XRCM3216VR22K-A250
Производитель:
XR
3340
2.25р.
Current Rating
250mA
DC Resistance(DCR)
300mΩ
Помощь в выборе
Current Rating
250mA
DC Resistance(DCR)
300mΩ
Frequency - Self Resonant
170MHz
HTS_US
Inductance
220nH
Minimum
20
Multiple
20
Package
1206
Q @ Frequency
25
Tolerance
±10%