XRCM3225J150K-A300
Артикул:
XRCM3225J150K-A300
Производитель:
XR
2285
9.56р.
Current Rating
300mA
DC Resistance(DCR)
700mΩ
Помощь в выборе
Current Rating
300mA
DC Resistance(DCR)
700mΩ
Frequency - Self Resonant
20MHz
HTS_US
Inductance
15uH
Minimum
5
Multiple
5
Package
1210
Q @ Frequency
35
Tolerance
±10%