XRT953B-201M
Артикул:
XRT953B-201M
Производитель:
XR
80
28.88р.
HTS_CN
Inductance @ Frequency
200uH@1kHz
HTS_CN
Inductance @ Frequency
200uH@1kHz
Minimum
5
Multiple
5
Number of Lines
2
Package
Through Hole,P=5mm
Sales Unit
Piece
Standard Packaging
260
Voltage Withstand
1kV