SL322512M20P
Артикул:
SL322512M20P
Производитель:
Slkor
2090
7.05р.
Equivalent Series Resistance(ESR)
60Ω
Frequency
12MHz
Помощь в выборе
60Ω
Frequency
12MHz
Frequency Stability
±20ppm
HTS_US
Load Capacitance
20pF
Minimum
10
Multiple
10
Normal temperature Frequency Tolerance
±10ppm
Operating temperature
-20℃~+70℃