049TT2-35.0046-TSSLNHPL
Артикул:
049TT2-35.0046-TSSLNHPL
Производитель:
HCI
8
96.19р.
Equivalent Series Resistance(ESR)
18Ω
Frequency
35.0046MHz
Помощь в выборе
18Ω
Frequency
35.0046MHz
Frequency Stability
±10ppm
HTS_US
Load Capacitance
32pF
Minimum
1
Multiple
1
Normal temperature Frequency Tolerance
±20ppm
Operating temperature
-20℃~+70℃