EWH2GM820M25C33T
Артикул:
EWH2GM820M25C33T
Производитель:
AISHI
4
79.36р.
Capacitance
82uF
Diameter
18mm
Помощь в выборе
Capacitance
82uF
Diameter
18mm
Height - Seated (Max)
25mm
Minimum
1
Multiple
1
Operating temperature
-25℃~+105℃
Package
Through Hole,D18xL25mm
Sales Unit
Piece
Standard Packaging
216
Tolerance
±20%
Voltage Rating
400V