SL252026M12P
Артикул:
SL252026M12P
Производитель:
Slkor
2195
8.14р.
Equivalent Series Resistance(ESR)
40Ω
Frequency
26MHz
Помощь в выборе
40Ω
Frequency
26MHz
Frequency Stability
±20ppm
HTS_US
Load Capacitance
12pF
Minimum
5
Multiple
5
Normal temperature Frequency Tolerance
±10ppm
Operating temperature
-40℃~+85℃