SL49SM6M20P-20
Артикул:
SL49SM6M20P-20
Производитель:
Slkor
15
10.94р.
Equivalent Series Resistance(ESR)
60Ω
Frequency
6MHz
Помощь в выборе
60Ω
Frequency
6MHz
Frequency Stability
±30ppm
HTS_US
Load Capacitance
20pF
Minimum
5
Multiple
5
Normal temperature Frequency Tolerance
±20ppm
Operating temperature
-20℃~+70℃