EWH2GM6R8F14C36T
Артикул:
EWH2GM6R8F14C36T
20
5.94р.
Capacitance
6.8uF
Diameter
8mm
Помощь в выборе
Capacitance
6.8uF
Diameter
8mm
Height - Seated (Max)
14mm
Minimum
10
Multiple
10
Operating temperature
-25℃~+105℃
Package
Through Hole,D8xL14mm
Sales Unit
Piece
Standard Packaging
400
Tolerance
±20%
Voltage Rating
400V