SL503224M13P
Артикул:
SL503224M13P
Производитель:
Slkor
1605
16.79р.
Equivalent Series Resistance(ESR)
40Ω
Frequency
24MHz
Помощь в выборе
40Ω
Frequency
24MHz
HTS_US
Load Capacitance
13pF
Minimum
1
Multiple
1
Normal temperature Frequency Tolerance
±10ppm
Operating temperature
-20℃~+70℃