SL322540M15P
Артикул:
SL322540M15P
Производитель:
Slkor
1355
8.56р.
Equivalent Series Resistance(ESR)
40Ω
Frequency
40MHz
Помощь в выборе
40Ω
Frequency
40MHz
Frequency Stability
±20ppm
HTS_US
Load Capacitance
15pF
Minimum
5
Multiple
5
Normal temperature Frequency Tolerance
±10ppm
Operating temperature
-20℃~+70℃