SL322530M20P
Артикул:
SL322530M20P
Производитель:
Slkor
880
8.80р.
Equivalent Series Resistance(ESR)
40Ω
Frequency
30MHz
Помощь в выборе
40Ω
Frequency
30MHz
Frequency Stability
±20ppm
HTS_US
Load Capacitance
20pF
Minimum
5
Multiple
5
Normal temperature Frequency Tolerance
±10ppm
Operating temperature
-20℃~+70℃