IXTQ150N15P
Артикул:
IXTQ150N15P
Производитель:
Littelfuse/IXYS
5
1771.88р.
Ciss-Input Capacitance
5.8nF
Current - Continuous Drain(Id)
150A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
5.8nF
Current - Continuous Drain(Id)
150A
Drain to Source Voltage
150V
ECCN
EAR99
Gate Charge(Qg)
190nC@10V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
5V
Minimum
1
Multiple
1
Number
1 N-channel
Operating Temperature -
-55℃~+175℃
Output Capacitance(Coss)
1.73nF
Package
TO-3P
Pd - Power Dissipation
714W
RDS(on)
13mΩ@10V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
400pF