SIHG068N60EF-GE3
Артикул:
SIHG068N60EF-GE3
Производитель:
VISHAY
22
583.60р.
Ciss-Input Capacitance
2.628nF
Current - Continuous Drain(Id)
41A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
2.628nF
Current - Continuous Drain(Id)
41A
Drain to Source Voltage
600V
ECCN
EAR99
Gate Charge(Qg)
77nC@10V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
5V
Minimum
1
Multiple
1
Number
1 N-channel
Operating Temperature -
-55℃~+150℃
Output Capacitance(Coss)
122pF
Package
TO-247AC
Pd - Power Dissipation
250W
RDS(on)
68mΩ@10V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
87pF