IXFH14N85X
Артикул:
IXFH14N85X
Производитель:
Littelfuse/IXYS
30
915.51р.
Ciss-Input Capacitance
1.043nF
Current - Continuous Drain(Id)
14A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
1.043nF
Current - Continuous Drain(Id)
14A
Drain to Source Voltage
850V
ECCN
EAR99
Gate Charge(Qg)
30nC@10V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
5.5V
Minimum
1
Multiple
1
Number
1 N-channel
Operating Temperature -
-55℃~+150℃
Output Capacitance(Coss)
1.11nF
Package
TO-247
Pd - Power Dissipation
460W
RDS(on)
550mΩ@10V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
17pF