SQD50P04-13L_GE3
Артикул:
SQD50P04-13L_GE3
Производитель:
VISHAY
1383
109.11р.
Ciss-Input Capacitance
3.95nF
Current - Continuous Drain(Id)
50A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
3.95nF
Current - Continuous Drain(Id)
50A
Drain to Source Voltage
40V
ECCN
EAR99
Gate Charge(Qg)
80nC@10V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
2.5V
Minimum
1
Multiple
1
Number
1 P-Channel
Operating Temperature -
-55℃~+175℃
Output Capacitance(Coss)
508pF
Package
TO-252
Pd - Power Dissipation
136W
RDS(on)
13mΩ@10V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
440pF