IXFK44N50P
Артикул:
IXFK44N50P
Производитель:
Littelfuse/IXYS
5
1640.86р.
Ciss-Input Capacitance
5.44nF
Current - Continuous Drain(Id)
44A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
5.44nF
Current - Continuous Drain(Id)
44A
Drain to Source Voltage
500V
ECCN
EAR99
Gate Charge(Qg)
98nC@10V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
5V
Minimum
1
Multiple
1
Number
1 N-channel
Operating Temperature -
-55℃~+150℃
Package
TO-264AA
Pd - Power Dissipation
658W
RDS(on)
140mΩ
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
40pF