IPT65R040CFD7XTMA1
Артикул:
IPT65R040CFD7XTMA1
Производитель:
Infineon
60
1123.25р.
Ciss-Input Capacitance
4.975nF
Current - Continuous Drain(Id)
63A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
4.975nF
Current - Continuous Drain(Id)
63A
Drain to Source Voltage
650V
ECCN
EAR99
Gate Charge(Qg)
97nC@10V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
4V
Minimum
1
Multiple
1
Number
1 N-channel
Operating Temperature -
-55℃~+150℃
Output Capacitance(Coss)
75pF
Package
TOLL-8L
Pd - Power Dissipation
347W
RDS(on)
40mΩ@10V