MBRF30100VCT
Артикул:
MBRF30100VCT
Производитель:
OSEN
484
52.12р.
Current - Rectified
30A
Diode Configuration
1 Pair Common Cathode
Помощь в выборе
Current - Rectified
30A
Diode Configuration
1 Pair Common Cathode
Minimum
1
Multiple
1
Non-Repetitive Peak Forward Surge Current
250A
Operating Junction Temperature Range
-55℃~+150℃
Package
TO-220F
Reverse Leakage Current (Ir)
50uA@100V
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
100V
Voltage - Forward(Vf@If)
720mV@15A