MBRD30100CT
Артикул:
MBRD30100CT
Производитель:
Wild Goose
2440
14.39р.
Current - Rectified
30A
Diode Configuration
1 Independent
Помощь в выборе
Current - Rectified
30A
Diode Configuration
1 Independent
Minimum
5
Multiple
5
Non-Repetitive Peak Forward Surge Current
350A
Package
TO-252
Reverse Leakage Current (Ir)
100uA@20V
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
100V
Voltage - Forward(Vf@If)
850mV@15A