MBR40150SPT
Артикул:
MBR40150SPT
Производитель:
Wild Goose
189
87.93р.
Current - Rectified
40A
Current - Rectified
40A
Minimum
1
Multiple
1
Non-Repetitive Peak Forward Surge Current
275A
Package
TO-247S
Reverse Leakage Current (Ir)
100uA@150V
Standard Packaging
30
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
150V
Voltage - Forward(Vf@If)
950mV@15A