MBRF10100VCT
Артикул:
MBRF10100VCT
Производитель:
Wild Goose
500
37.24р.
Current - Rectified
10A
Diode Configuration
1 Pair Common Anode
Помощь в выборе
Current - Rectified
10A
Diode Configuration
1 Pair Common Anode
Minimum
5
Multiple
5
Non-Repetitive Peak Forward Surge Current
120A
Package
TO-220F
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
100V