PDSH0512I-472K
Артикул:
PDSH0512I-472K
Производитель:
PROD Tech
510
6.92р.
Current Rating
100mA
DC Resistance(DCR)
20Ω
Помощь в выборе
Current Rating
100mA
DC Resistance(DCR)
20Ω
Frequency - Self Resonant
600kHz
HTS_US
Inductance
4.7mH
Tolerance
±10%
type
Color Band Inductor
Wire Diameter
0.55mm