ACM2012-2P-102TF
Артикул:
ACM2012-2P-102TF
Производитель:
MetalLions
1670
3.62р.
Current Rating
150mA
DC Resistance(DCR)
1.3Ω
Помощь в выборе
Current Rating
150mA
DC Resistance(DCR)
1.3Ω
HTS_CN
Impedance @ Frequency
1kΩ@100MHz
Insulation Resistance(IR)
10MΩ
Minimum
10
Multiple
10
Number of Lines
2
Operating temperature
-40℃~+125℃
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Voltage Rating
50V
Voltage Withstand
125V