SX7M32.000A10F20TNN
Артикул:
SX7M32.000A10F20TNN
Производитель:
SCTF
530
54.76р.
Current - Supply
10mA
Frequency
32MHz
Помощь в выборе
Current - Supply
10mA
Frequency
32MHz
Frequency Stability
±20ppm
Normal temperature Frequency Tolerance
±10ppm
Operating temperature
-40℃~+85℃
Voltage - Supply
5V