SX7M40.000A10F20TNN
Артикул:
SX7M40.000A10F20TNN
Производитель:
SCTF
184
74.86р.
Current - Supply
20mA
Frequency
40MHz
Помощь в выборе
Current - Supply
20mA
Frequency
40MHz
Frequency Stability
±20ppm
Normal temperature Frequency Tolerance
±10ppm
Operating temperature
-40℃~+85℃
Voltage - Supply
5V