XC2EL89COO-114YLC-40M
Артикул:
XC2EL89COO-114YLC-40M
1060
16.11р.
Frequency
40MHz
Frequency Stability
±80ppm
Помощь в выборе
Frequency
40MHz
Frequency Stability
±80ppm
HTS_US
Load Capacitance
12pF
Minimum
5
Multiple
5
Normal temperature Frequency Tolerance
±10ppm
Operating temperature
-40℃~+125℃