XL2EL89CMI-111YLC-24.576M
Артикул:
XL2EL89CMI-111YLC-24.576M
2870
6.25р.
Frequency
24.576MHz
Frequency Stability
±20ppm
Помощь в выборе
Frequency
24.576MHz
Frequency Stability
±20ppm
HTS_US
Load Capacitance
10pF
Minimum
10
Multiple
10
Normal temperature Frequency Tolerance
±10ppm
Operating temperature
-40℃~+85℃