SX5M48.000A10F20TNN
Артикул:
SX5M48.000A10F20TNN
Производитель:
SCTF
981
49.20р.
Current - Supply
20mA
ECCN
EAR99
Помощь в выборе
Current - Supply
20mA
ECCN
EAR99
Frequency
48MHz
Frequency Stability
±20ppm
Normal temperature Frequency Tolerance
±10ppm
Operating temperature
-40℃~+85℃
Voltage - Supply
5V