SX7M12.000A10F20TNN
Артикул:
SX7M12.000A10F20TNN
Производитель:
SCTF
888
75.03р.
Current - Supply
10mA
Frequency
12MHz
Помощь в выборе
Current - Supply
10mA
Frequency
12MHz
Frequency Stability
±20ppm
Minimum
1
Multiple
1
Normal temperature Frequency Tolerance
±10ppm
Operating temperature
-40℃~+85℃
Output Type
CMOS
Package
SMD7050-4P
Voltage - Supply
5V