XG1EL89CSI-111YLC-27M
Артикул:
XG1EL89CSI-111YLC-27M
Производитель:
YXC Crystal Oscillators
2685
20.78р.
Frequency
27MHz
Frequency Stability
±20ppm
Помощь в выборе
Frequency
27MHz
Frequency Stability
±20ppm
HTS_US
Load Capacitance
20pF
Minimum
5
Multiple
5
Normal temperature Frequency Tolerance
±10ppm
Operating temperature
-40℃~+85℃