XG1EL89CSI-111YLC-20M
Артикул:
XG1EL89CSI-111YLC-20M
Производитель:
YXC Crystal Oscillators
2715
21.83р.
Frequency
20MHz
Frequency Stability
±20ppm
Помощь в выборе
Frequency
20MHz
Frequency Stability
±20ppm
HTS_US
Load Capacitance
20pF
Minimum
5
Multiple
5
Normal temperature Frequency Tolerance
±10ppm
Operating temperature
-40℃~+85℃