1210L175/12V
Артикул:
1210L175/12V
Производитель:
YTL
4000
8.76р.
Current - Max
100A
Hold Current
1.75A
Помощь в выборе
Current - Max
100A
Hold Current
1.75A
HTS_US
Length
3.2mm
Minimum
5
Multiple
5
Operating temperature
-40℃~+85℃
Package
Power Dissipation
1W
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
80mΩ
Resistance @ 25℃
20mΩ
Time to Trip(Max)
600ms
Trip Current
3.5A
Voltage - Max
12V
Width
2.5mm