1206L150/13.2V
Артикул:
1206L150/13.2V
Производитель:
YTL
3460
5.26р.
Current - Max
40A
Hold Current
1.5A
Помощь в выборе
Current - Max
40A
Hold Current
1.5A
HTS_US
Length
3.2mm
Operating temperature
-40℃~+85℃
Package
Power Dissipation
1W
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
130mΩ
Resistance @ 25℃
25mΩ
Time to Trip(Max)
300ms
Trip Current
3A
Voltage - Max
13.2V
Width
1.6mm