1206L075/13.2V
Артикул:
1206L075/13.2V
Производитель:
YTL
3450
5.26р.
Current - Max
100A
Hold Current
750mA
Помощь в выборе
Current - Max
100A
Hold Current
750mA
HTS_US
Length
3.2mm
Operating temperature
-40℃~+85℃
Package
Power Dissipation
800mW
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
500mΩ
Resistance @ 25℃
90mΩ
Time to Trip(Max)
200ms
Trip Current
1.5A
Voltage - Max
13.2V
Width
1.6mm