1206L012/60V
Артикул:
1206L012/60V
Производитель:
YTL
3500
5.26р.
Current - Max
40A
Hold Current
120mA
Помощь в выборе
Current - Max
40A
Hold Current
120mA
HTS_US
Length
3.2mm
Minimum
10
Multiple
10
Operating temperature
-40℃~+85℃
Package
Power Dissipation
700mW
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
13Ω
Resistance @ 25℃
1.6Ω
Time to Trip(Max)
1s
Trip Current
290mA
Voltage - Max
60V
Width
1.6mm